Litus invest

Inwestycje zrealizowane

Hotel RADISSON

zobacz więcej

DEO PLAZA

W 2016 roku rozpoczęliśmy budowę obiektu Deo Plaza – unikatowego miejsca na mapie Starego Gdańska. Inwestycja została zlokalizowana w strefie opieki konserwatorskiej. Na jej powierzchni powstały komfortowe lokale mieszkalne z widokiem na Motławę, apartamenty inwestycyjne, czterogwiazdkowy hotel oraz strefa handlowo-usługowa z restauracjami i kawiarniami. Kontrolowaliśmy zakres wykonywanych prac – od koordynacji projektu wraz ze sprawami formalnymi, aż do wykończenia kompleksu budynków.

BRZEŹNO – APARTAMENTY NA WYNAJEM

W 2020 zrealizowaliśmy projekt niezwykle funkcjonalnych i komfortowych apartamentów w Gdańsku na ul. Gałczyńskiego. W ramach inwestycji powstały 4 ekskluzywne lokale wraz z częściami wspólnymi. Wszystkie mieszkania zostały wykończone pod klucz, dzięki czemu można szybko i sprawnie wynająć pokój. Powierzchnia inwestycji zajmuje 150m2, co gwarantuje przestrzeń i swobodę. Lokalizacja jest niezwykle atrakcyjna – zapewnia szybki dostęp do morza i miejskich atrakcji.

NABRZEŻE PORTU MORSKIEGO

Zakończona przez Nas w 2019 roku przebudowa Nabrzeża Portu Morskiego dotyczyła opracowania jej konstrukcji oraz nawierzchni na szerokości pasa technicznego wraz z odpowiednimi instalacjami. Plan, jak i budowa dotyczyła odcinków III-3, III-4, III-5, III-6.  Celem przebudowy było wyrównanie odwodnej linii zabudowy hydrotechnicznej i ujednolicenie parametrów techniczno - eksploatacyjnych.

POMORSKIE CENTRUM MIĘSNE - HURTOWNIA

Nieruchomość zlokalizowana jest w zachodniej, przemysłowej części Pruszcza Gdańskiego. Inwestycja powstała w 2008 roku, została złożona z magazynu z częścią ekspedycyjną, pawilonu handlowego i Zakładu Rozbioru drobiu. Wszystkie obiekty łącznie zajmują powierzchnię 3525,91m2. W centralnej części znajduje się budynek Centrum Dystrybucji Artykułów Spożywczych.

ZAKŁADY MIĘSNE – MROŹNIA

W 2008 roku zbudowaliśmy mroźnie mięsną dla zakładu Nowak. Nieruchomość została zlokalizowana w zachodniej części wsi Jankowo Gdańskie, w sąsiedztwie  terenów Lasów Państwowych. Obiekt posiada tradycyjną, murowaną konstrukcję, połączoną z lekkimi płytami warstwowymi z rdzeniem na ramie stalowej.