Litus invest

O nas

Budowanie to sztuka.

Każdy obcuje z nią na co dzień, bo to sztuka, która towarzyszy nam przez całe życie. Jest fundamentem, na którym opiera się nasz różnorodny świat. Jest wokół nas, gdy pracujemy, odpoczywamy w domu, podróżujemy. Dlatego w budowaniu najważniejsza jest jakość.

Litus Invest od 2006 roku realizuje projekty nowoczesnego budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego, tworząc nową jakość w branży, stawiając na precyzję i niezawodność.

Budujemy przyjazne ludziom miejsca do codziennego życia, odpowiadające na najważniejsze potrzeby - stabilizacji, piękna i poczucia bezpieczeństwa. Możesz nam zaufać

Wierzymy, że jakość jest gwarancją sukcesu inwestycji.

Litus Invest jest obecny na polskim rynku od 2006 roku. Spółka stawiała swoje pierwsze kroki w inwestycjach dla przemysłu. Od kilku lat nasze działania skupiają się na przedsięwzięciach o charakterze mieszkaniowym. Gromadzone przez cały ten czas doświadczenie pozwala nam zaproponować Klientowi rozwiązania estetyczne, komfortowe i praktyczne.

Jakość naszych projektów i usług jest, chociaż nie tylko, zasługą zespołu najwyższej klasy specjalistów. Nie boimy się wyzwań, projektujemy i budujemy z myślą o wymagających Klientach. Na każdym etapie realizacji inwestycji jesteśmy do Państwa dyspozycji, Wasza satysfakcja to nasz priorytet. 

Lokalizacje inwestycji dobieramy niezwykle starannie. Analizujemy techniczne i formalne możliwości stworzenia Klientom harmonijnej, bezpiecznej i komfortowej przestrzeni w przyjaznym otoczeniu. Stawiamy na różnorodność, bowiem różne są Państwa potrzeby.

Spełniamy Państwa marzenia o nowym lokum. Zapewniamy doradztwo na etapie podejmowania decyzji, komfortowe warunki w całym procesie zakupowym i produkt najwyższej jakości.
 

Rozumiemy, jak ważnym elementem życia naszych Klientów jest zakup mieszkania. Właśnie dlatego dążymy do zapewnienia wymarzonych warunków zarówno podczas procesu zakupowego, jak i stworzenia doskonałej jakości produktów


Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

Litus Invest

budynek Argon, Aleja Grunwaldzka 415
80-309 Gdańsk